Skin Voler ارائه دهنده محصولات در حوزه زیبایی
و پوست می باشد

درباره مدیریت مجموعه

ما در مجموعه ولر این افتخار را داریم تا زیبایی بی مرز را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس بوده و یا پیام خود را در صفحه تماس با ما بگذارید.

با تشکر

درباره ما

کمپانی فرانسوی VOLER یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده مطرح در زمینه محصولات پوست مو و زیبایی در دنیا میباشد که بر اساس آخرین متد و تکنولوژی روز اروپا در سال 2019 شروع به فعالیت نموده و دارای برترین تاییدیه ها از استانداردهای جهانی در دنیا میباشد.

این کمپانی با همکاری یکی از پیشرفته ترین شرکتهای برتر کشور سوئیس در راستای تحقیق و تولیدات ویژه محصولات پوستی توانسته اند با دستیابی به فرمولاسیون خاص و منحصربفرد این کمپانی را در زمینه ی فعالیتهای خود نسبت به محصولات مشابه کاملا متمایز کند.

یکی دیگر از خصوصیات منحصربفرد و متمایز در مورد کوکتل های محبوب VOLER بی نیاز کردنمصرف کنندگان از روش های تهاجمی تر نظیر تزریقات مستقیم و زیر جلدی میباشد.

که این امکان تنها به دلیل وجود تراکم بالای مواد و مشتقات موجود در فرمولاسیون قدرتمند این محصول مشترک سوئیسی فرانسوی میباشد.این امر باعث شده تا مصرف کنندگان با روش های ملایم ترینظیر میکرونیدلینگ به همان نتیجه و پاسخ دلخواه برسند بدون نیاز به تزریقات مستقیم کهاین خصوصیت نیز یکی دیگراز ویژگیهای خاص و متمایز کننده این محصول بینظیر میباشد.

 مدیریت سایت و فروش :آقای الوندی
مشاور فروش : آرزو امیری

عامیلن فروش:
تهران: خانم رمضانی – آقای اصلاحی
یاسوج: آقای دکتر حکیم زاده
اصفهان:  خانم ابراهیم پور
نماینده اهواز و شیراز :خانم افشار
نماینده رشت : آقای شادابی

نماینده اندیشه و کرج: آقای غیبی

نماینده شهرهای تبریز ، ارومیه ، اردبیل: آقای دکتر سامان عبد پور

Call Now Buttonمشاوره رایگان :09382437142